Oferta detaliczna

OBSŁUGA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH to zadanie, któremu nie łatwo sprostać. Za główny cel postawiliśmy sobie obsługę na wysokim poziomie z krótkimi terminami realizacji, jakość oferowanych produktów, a także szeroki asortyment, aby każdy czerpał zadowolenie z dokonanych zakupów.

Gama materiałów jest bardzo szeroka i nie ogranicza się tylko do dachów, ale również systemy dociepleń (wełna mineralna, styropian).


WSPÓŁPRACUJEMY Z WYKONAWCAMI, którzy pomagają zdobywać nam wiedzę praktyczną, a także są do dyspozycji naszych klientów. Transport na budowę to tylko jedno z wielu udogodnień.

Liczne obiekty referencyjne są nie tylko powodem do dumy, ale również dowodem powierzonego zaufania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

BLACHY TRAPEZOWE to produkt uniwersalny wielu zastosowań. Jego główne przeznaczenie to dachy o niskim kącie pochylenia lub budynki gospodarcze oraz przemysłowe. Jest to również profil ekonomiczny ze względu na możliwości wykorzystania w pełni każdego arkusza. Nasza oferta to ocywiście produkcja blach na wymiar, gdzie klient wybiera producenta, kolor oraz oczekiwaną długość (nawet do 12mb w jednym odcinku).

Zdjącia obok obrazują produkty które stały się stałym punktem naszej oferty. Są to blachy trapezowe dostępne od ręki w odcinkach od 2,00mb – 3,10mb. Ich niewątpliwą zaletą jest dostępność w wielu kolorach, możliwość wykonania obróbek blacharskich pod kolor oraz możliwość szybkigo transportu. Skład fabryczny Arcelor Mittal na terenie firmy Dachy Patryk Bianga to idealne rozwiązanie dla osób oczekujących realiacji natychmiastowej. 
INFOCITY